Srdíčkový den.
Datum publikování: 07.05.2026
V úterý 5. 5. si pro naše klienty připravili studenti Střední zdravotnické školy oboru nutriční asistent krásné Srdíčkové dopoledne. Počasí nám opravdu přálo, a tak jsme mohli celé setkání strávit venku na čerstvém vzduchu, užívat si hřejivých slunečních paprsků, milé společnosti studentů i příjemné atmosféry jarního dne.
Součástí dopoledne bylo také opékání párků, které neodmyslitelně patří k pohodovým chvílím venku. Vůně ohně a opékaných dobrot nám připomněla blížící se teplé dny a mnohým klientům vykouzlila úsměv na tváři i krásné vzpomínky na rodinná setkání a výlety v přírodě.
Studenti se našim klientům po celé dopoledne s ochotou věnovali, povídali si s nimi a pomáhali vytvářet velmi příjemnou a přátelskou atmosféru. Hráli se společenské hry. Bylo krásné sledovat mezigenerační propojení, radost ze společně stráveného času i drobné okamžiky, které dokážou zpříjemnit den.
Celá akce se velmi vydařila a vlastně se jednalo o naši první letošní „opékačku“, která nám symbolicky otevřela sezonu venkovních setkávání na zahradě domova.
Za krásně připravené dopoledne studentům i pedagogům srdečně děkujeme.

