Přeskočit na obsah
logo Ostrava

Čtvrtek 4. březen 2021

Datum publikování: 04.03.2021

Zdravíme vás všechny, je po dobroučkém obědě, měli jsme kuřecí plátek, výborně kořeněný, opékané brambůrky, zeleninovou oblohu a přeliv ze zakysané smetany. Tak teď odpočíváme, to prostě musí být :))

Včera jsme využili ještě teplý den a byli na zahradě. Vždy si uděláme okruh, zkontrolujeme jezírko, co se kde probouzí, ale nejraději vždy zakotvíme u Rozinky, Renči a Majdalenky. My, i ty naše kozenky máme společnost rádi, tak si jí navzájem užíváme. Taky se někteří chtějí před jarem dostat do formy a tak cvičí a cvičí…:))

Jiní z nás, kteří už tak nemohou někam zajít, jsme sledovali na pokoji dokument o Vítkovicích a potom nám ještě pouštěli Mistříňanku, jejich klipy, jak se tomu říká. Zaválo nás to tedy i na jižní Moravu. Je to díky takovému přístroji, který promítá ve velkém obraze a na jakoukoliv plochu. Jmenuje se Zobrazovač a je to moooc šikovná mašinka, se kterou děvčata zajedou na jakýkoliv pokoj a rozveselí nás.

Měli jsme i kavárničku, byli jsme ta jedna parta, co spolu bydlíme, na kafíčko v Klubu „Pohoda“. Alespoň změna prostředí. Povykládaly jsme, malovaly, zazpívaly, nasmály se a to je důležité.

Tak se prosím naši milí také smějte, kdo můžete, přijděte za námi. Budeme šťastní, jako dnes naše spolubydlící. A kdo nemůžete, myslete na nás, ať se ve zdraví všichni zase sejdeme.