Přeskočit na obsah
logo Ostrava

21. září 2021

Datum publikování: 21.09.2021

Dobrý den naši milí. Vzbudili jsme se do chladného rána, nám to ale nevadí, je nám tady doma teploučko. Sluneční paprsky prosvítají mezi mraky, tak bude zase hezký, i když chladnější den.

My jsme měli minulý týden štěstí, že ve čtvrtek ještě bylo příjemně i dopoledne, protože jsme vyrazili na ten očekávaný výlet do ZOO. Jeli jsme autobusem, tak nás tedy mohlo jet hodně. Doprovázeli nás zaměstnanci i s paní ředitelkou, rodinní příslušníci, dokonce i nejmladší generace pra, pra vnoučátek a přátelé. Pan řidič z Dopravního podniku byl také bezva, byli jsme jedna velká parta.

Každý jsme si v ZOO přišli na své, povedlo se nám vidět některá zvířata hodně zblízka, kochali jsme se různorodou květenou. K ZOO neodmyslitelně patří i ty maličké koblížky s různou polevou, dobrá kávička, langoš nebo párek v rohlíku. Tuto tradici jsme samozřejmě nevynechali ani my.

Cesta zpět nahoru byla příjemná, svezli jsme se k bráně vláčkem, mávali na kolem stojící děti, celé to bylo moc povedené. Při příjezdu k Domovu jsme si ještě společně zazpívali „Sláva, nazdar výletu, výletu….“ a odpoledne po obědě spokojeně odpočívali.

Příští týden v úterý je státní svátek, vzpomeneme sv. Václava a ozveme se tedy někdy v těch dalších dnech. Na viděnou…