Přeskočit na obsah
logo Ostrava

21. prosinec 2021

Datum publikování: 21.12.2021

Krásné úterní, zasněžené dopoledne všem. Čas vánoční se přiblížil a všichni žijeme tou sváteční náladou. Kdyby sníh vydržel, ještě by ji více znásobil. Domov i zahradu máme krásně nazdobené, přidáváme ruku k dílu i s přípravou cukroví. Se zdobením perníčků nám pomohli šikovní mladí lidé ze Studentského parlamentu. Naši oblíbení pejsci také byli, nevynecháme možnost se s nimi pomazlit. Přišel za námi i „náš“ pan farář, postupně zašel za všemi, aby si s námi popovídal, požehnal a popřál pevné zdraví. I my mu přejeme to stejné, ať se můžeme zase sejít v Novém roce.

Přicházejí nám také dárky od „Ježíškových vnoučat“, i od různých organizací, dokonce tady byl i pan reportér z Blesku. Těší nás, že na nás myslí i lidé, které neznáme. Krásnou Andělku jsme také dostali od paní, která ji sama vyrobila, náš Domov si vybrala a přivezla ji osobně. Příspěvky najdete na hlavní straně, ale my vám některé fotky rádi ukážeme i tady.

Vánoce vždy rozněžní a otevírají náruč pro všechny lidi dobré vůle, vzpomínáme, jaké to bylo doma. Děkujeme, že jste, že máme kolem sebe pomáhající. Někteří nejsme alespoň sami, nejen v tuto dobu. Přejeme vám všem, našim blízkým, přátelům i neznámým lidem klidné, pohodové Vánoce. Ježíšek nemusí být bohatý, hlavně ať máte zdraví, klid v srdci, lásku a porozumění. Posíláme veliké objetí.