Přeskočit na obsah
logo Ostrava

20. červenec 2021

Datum publikování: 20.07.2021

Dobrý den, rádi vám opět přinášíme novinky ze života v naší Magnolii. Celý týden byl pestrý na zážitky. Byli jsme na procházce v sadě Jožky Jabůrkové. Je tady kousek od nás ve Vítkovicích a moc příjemné prostředí.

Udělali jsme si venku také kavárničku a v pátek nás navštívili milí hosté. Přijeli k nám na dopoledne klienti z Domova Sluníčko. Potěšili se s našimi zvířátky, zazvonili si u kapličky, společně jsme si povykládali a zazpívali. Bylo nám spolu moc dobře a tak nás těší, že jsme dostali pozvání pro změnu k nim.

Včera dopoledne jsme si protáhli ruce s padákem a míčem, nasmáli jsme se u toho… Odpoledne slavila narozeniny jedna z našich spolubydlících, děvčata z aktivizací připravila pohoštění. Oslavenkyně si to odpoledne s ostatními pěkně užila a tak to má být :))).

Náš Domov se stará o naše zdraví i jinak, než klasickou péčí a tak pro nás klienty vedení zajistilo moc dobré a zdravé, přírodní sirupy. Prostě příjemný a chutný bonus péče o naši imunitu. A zaměstnanci si je mohou také objednat. Tak ať jsme všichni zdrávi a vy také.

Mějte se všichni moc dobře a zase příští týden na shledanou tady.