Přeskočit na obsah
logo Ostrava

Důležité informace

Datum publikování: 10.10.2020

Vážení,

v souvislosti s technickými potížemi na straně správce našich webových stránek se nám nedařilo vkládat aktuální informace.

Rodiny našich klientů jsou sice informovány prostřednictvím emailů, dopisů, SMS zpráv a osobních telefonátů, ale i pro ostatní příznivce si dovoluji shrnout veškeré informace k aktuální situaci ovlivněné pandemií COVID 19.

Domov Magnolie má zpracovaný krizový plán preventivních opatření s cílem ochránit naše klienty a zaměstnance, kteří o ně pečují. Rovněž má zpracovaný plán opatření pro případ , kdyby došlo k uzavření Domova do karantény. V takovém případě bude provoz zajištěn, zřejmě ale dojde k minimalizaci některých činností. Nepřetržitě monitorujeme situaci v našem kraji, webové stránky KHS, MZ, MPSV a spolupracujeme se zřizovatelem. Denně reportujeme o vývoji situace u nás v Domově nadřízeným orgánům. Všichni zaměstnanci se snaží péči poskytovat tak, aby naši klienti tuto nepříznivou situaci pocítili co nejméně.

Zatím se nám tady daří dobře. Opět obnovíme Střípky z Domova, které jsme na web při první vlně Nouzového stavu vkládali 2x týdně. Nyní je najdete v AKTUALITÁCH Z DOMOVA – FOTOGRAFIE Z AKCÍ.

Přeji Vám všem za kolektiv Domova Magnolie pevné zdraví.

Andrea Gibejová, ředitelka organizace.